Nowa generacja komputerów stacjonarnych Dell Optiplex

Dell Precision 5760/7670 software house

Mobilne stacje robocze Dell z serii Precision 3000 stworzone do wydajnej i twórczej pracy

Laptop Latitude 3330 jest idealną propozycją dla użytkowników poszukujących małego, wyjątkowo lekkiego, a przy tym wydajnego laptopa biznesowego w atrakcyjnej cenie. 13-calowy ekran jest dotykowy lub nie – w zależności od wersji, jaką wybierzesz. To ważące niewiele ponad 1 kg urządzenie w wersji dotykowej posiada konwertowalną matrycę, pozwalającą na przejście w tryb pracy tabletu.

Istnieje możliwość wyposażenia komputera w czytnik linii papilarnych umieszczony w klawiszu włączania, który zintegrowany jest z Windows Hello. Ta funkcjonalność daje możliwość zadbania o
cyberbezpieczeństwo sprzętu. Ultra wydajne procesory firmy Intel oraz pojemność dysku do 1 TB zadbają natomiast o efektywność pracy.

Laptop Latitude 3330 – jak na swoje niewielkie wymiary – wyposażony jest w dużą ilość portów, w tym USB, USB-C, audio, czytnik kart SD i HDMI. Nie musisz więc rezygnować z części rozwiązań na
rzecz kompaktowych wymiarów sprzętu.

Ultrabook pozwala na podłączenie do stacji dokującej i wykorzystanie oprogramowania typu Dell Optimizer. To, co wyróżnia ten model ultrabooka na tle pozostałych to możliwość korzystania z funkcjonalności Dell Optimizer – Express Connect – pozwalającej na podłączenie laptopa do dwóch sieci jednocześnie, dwóch sieci WIFI lub sieci WIFI i połączenia kablowego. Dzięki aplikacji Dell Optimizer możesz w jeszcze większym stopniu cieszyć się potencjałem tego niepozornego urządzenia.