Dell Latitude 3000 – seria stworzona na nowo

Mobilne i stacjonarne nowości produktów z rodziny Dell Precision gotowe na rewolucję AI

Nowa generacja komputerów stacjonarnych Dell Optiplex

Dell Precision 5680 to 16-calowa stacja robocza, w formie przenośnego ultrabooka, przeznaczona przede wszystkim dla osób, które często pracują nad złożonymi projektami w podróży, np. dla fotografów czy twórców treści wideo. Są to osoby, dla których liczy się mobilność, wydajność, ale też ekran zapewniający najlepsze odwzorowanie kolorów.

Dell w najnowszej generacji Precision całkowicie przeprojektował obudowy komputerów, dając łatwy dostęp do portów HDMI czy USB-C oraz czytnika kart SD, tak by szybko móc skopiować pliki z aparatu czy kamery i podjąć pracę nad projektem w programach do obróbki zdjęć i wideo.

Niemal stworzone na nowo zostało również chłodzenie, by lepiej odprowadzać ciepło od procesora i karty graficznej, gdzie dzięki nowej obudowie może to być np. bardzo wydajna karta NVIDIA RTX 5000. Stacja robocza Precision 5680 zostałatakże wyposażona w kamerą FHD na podczerwień oraz haptyczny panelem dotykowy i wygodną klawiaturę.

Warto jednocześnie podkreślić, że w serii 5000 dostępne są dwie wersje matrycy, 14 i 16-calowa, zastępując jednocześnie 15 i 17-calowe wersje. Obecnie urządzenia są jeszcze smuklejsze i oferują podobną przestrzeń roboczą, w zmniejszonej obudowie.