Dell Client Deploy oraz Dell Command Configure – darmowe narzędzia do zarządzania i konfiguracji

Dell Latitude 7×30: wydajność i bezpieczeństwo

Nowy laptop Dell Latitude 7030 Rugged Extreme

Dell Client Command Suite to zestaw narzędzi niezbędny w czasach, gdy musimy zapewnić bezawaryjną pracę użytkowników w modelu zdalnym czy hybrydowym, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa danych na urządzeniach końcowych.

W skład pakietu wchodzą narzędzia, które wspierają pełny cykl życia produktów, mając na uwadze proces wdrożenia oraz konfiguracji urządzeń oraz zabezpieczenia BIOSu, m.in. poprzez nadania hasła administratora, zablokowanie odpowiednich portów czy automatyzację procesu wgrywania obrazu systemu operacyjnego.

Rozwiązanie zapewnia również bieżący podgląd i monitorowanie urządzeń w firmie, by na podstawie dostępnych informacji wiedzieć z wyprzedzeniem np., które urządzenia wymagają aktualizacji, a dodatkowo można je zintegrować z najbardziej popularnym narzędziem do zarządzania przez duże organizacje, czyli SCCM.

Dell Client Command Suite to w pełni darmowe rozwiązanie dedykowane do wsparcia produktów biznesowych Dell Technologies i można je pobrać ze strony wsparcia technicznego Dell Technologies.