VMware Workspace One – platforma do zarządzania i zapewnienia bezpieczeństwa organizacji

Absolute Software, czyli kompleksowe zabezpieczenia zaszyte w BIOS

Dell Power Manager

Sztuczna Inteligencja zmienia sposób w jaki pracujemy, niezależnie od tego czy wykonujemy nasze codzienne zadania w biurze, czy poza nim.  Najnowsze stacje robocze Dell Precision, zarówno mobilne, jak i stacjonarne, są gotowe na rewolucję powiązaną z dynamicznym rozwojem AI.

Nasze nowe, mobilne stacje robocze Dell Precision z serii 3000 i 5000 zapewniają efektywność oraz wydajność na każdym kroku oraz są dostosowane do współpracy z aplikacjami opartymi na sztucznej inteligencji, a do tego oferują świetny design.

Nowości w seriach 3000 oraz 5000

W serii 3000, przeznaczonej dla mniej wymagających użytkowników możemy spodziewać się procesorów Intel 14. generacji, nowych wersji kart graficznych A500 oraz szybkich pamięci RAM. Pełny potencjał nowych maszyn pozwoli wykorzystać seria 5000, która w wyższych modelach oferuje nawet karty graficzne NVIDIA RTX4000.

Niezależnie od modelu, komputery wyposażone są w odświeżone kamery z HDR oraz oprogramowanie Dell Optimizer z wbudowaną sztuczną inteligencją, dającą dostęp do analityki i skonfigurowania komputera pod działania konkretnych aplikacji, jak pakiet Adobe czy Autodesk.

Zmiany w portfolio desktopowych stacji Dell Precision

Do rodziny desktopowych stacji roboczych Dell dołącza model Precision 3280, który może pochwalić się niezwykle kompaktową konstrukcją (Compact Form Factor). Pomimo obudowy o pojemności zaledwie 2,9l oferuje lepsze chłodzenie, dodatkowy port PCI (jeden do karty graficznej, a drugi np. do dodatkowej karty sieciowej).

Dell Precision 3280 to również możliwość montażu za monitorem, pod biurkiem lub na półce do szaf rackowych, gdzie zmieści się aż 7 stacji 3280 jednocześnie.

Na rynku pojawia się także model Dell Precision 3680 w obudowie typu Tower. Stacja robocza jest gotowa do pracy 24 godziny na dobę, a dzięki przeprojektowanemu systemowi chłodzenia i odświeżonym procesorom będzie idealnym narzędziem do przetwarzana danych opartych na AI.

Wszystkimi stacjami roboczymi Dell można niezwykle łatwo zarządzać dzięki naszym darmowym narzędziom Dell Command Center, wspartym przez ochronę na poziomie BIOS-u (SafeBIOS).