Mobilne i stacjonarne nowości produktów z rodziny Dell Precision gotowe na rewolucję AI

Latitude seria 5000

Nowa generacja komputerów stacjonarnych Dell Optiplex

Dell Latitude 7030 Rugged Extreme to zupełnie nowy, 10-calowy tablet w naszej ofercie. Przeznaczony głównie dla klientów z segmentu logistyki, gdzie liczy się kompaktowy rozmiar i szybki dostęp do najważniejszych funkcji.

Dzięki stosunkowo niewielkiej i lekkiej konstrukcji można się z nim wygodnie poruszać np. po magazynie lub hali produkcyjnej, a dodatkowo nieprzerwaną pracę zapewnia system wymiany baterii hot-swap – niezależnie, którą baterię wyjmiemy w trakcie pracy tablet pozostanie włączony.

Dell Latitude 7030 Rugged Extreme umożliwia komfortową pracę w terenie, m.in. dzięki ekranowi  o jasności1000 nitów oraz dotykowi reagującemu nawet na dłonie w rękawicach roboczych. Porty w tablecie zabezpieczono specjalną gumą, co sprawia, że jest odporny na zalania oraz upadki. Urządzenie oferuje tryb „rain”, który pozwala na pracę w pełnym deszczu, niezależnie od tego, ile kropli spadnie na ekran.

W tablecie możemy zamontować dodatkowe akcesoria, takie jak:

  • rączka do łatwiejszego transportu, z rysikiem montowanym bezpośrednio w rączce (wcześniej na magnes),
  • podstawka umożliwiająca postawienie tableta w dowolnym miejscu,
  • zestaw na rękę pozwalający na wygodne utrzymanie tabletu,
  • montaż magnetyczny, czyli szybie podpinanie i odpinanie na dowolnej powierzchni
  • stacje dokujące na USB-C, oraz stacje firmy Gamber-Johnson, dedykowane do wózków widłowych, koparek, itp.

W tablet wmontowany został skaner, wsparty przez oprogramowanie Rugged Control Center, które pozwala w łatwy sposób konfigurować skaner tak, aby używać go od razu po włączeniu urządzenia, bez konieczności przypisywania instrukcji, które były dedykowane do poprzedniego modelu.

Na pokładzie znajdziemy również modem 5G, GPS oraz cały zestaw rozwiązań do zarządzania i bezpieczeństwa, czyli SafeBIOS, Dell Optimizer oraz możliwość skorzystania z Dell Command Suite do zarządzania flotą komputerową.

Warto dodać, że w ofercie posiadamy także 12-calowy tablet Rugged Extreme, który przeznaczony jest przede wszystkim do wyspecjalizowanych działań i pracy w wyjątkowych warunkach, np. w wojsku.