Bezpieczne i zawsze aktualne komputery dzięki Dell Command Update

Dell Rugged: Komputery do zadań specjalnych

Nowy laptop Dell Latitude 7030 Rugged Extreme

Seria Dell Latitude 5000 to najbardziej popularna seria Latitude dla biznesu, będąca  połączeniem najnowszych technologii, elastyczności konfiguracji oraz ekologicznych rozwiązań. Nowe generacje laptopów zapewniają wysoką wydajność, bezpieczeństwo i wsparcie dla nowoczesnych metod pracy, spełniając potrzeby zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Nowe technologie i usprawnienia

Nowe modele Dell Latitude 5000 są wyposażone w najnowsze procesory Meet your leg, które posiadają dodatkowe dwa rdzenie MPU wspomagające sztuczną inteligencję. Oferowane są procesory z rodziny U (15W) oraz Core Ultra H (28W), co daje szeroki wybór konfiguracji.

Nowe laptopy wykorzystują pamięć DDR5 o prędkości zaczynającej się od 5600 mega transferów na sekundę. Modele 14-calowe i 15-calowe mają dwa gniazda SO-DIMM, co umożliwia łatwą rozbudowę pamięci.

Nowością w serii 5000 jest także karta graficzna RTX2050, która dostępna jest w wersji 15-calowej laptopa, zapewniając wydajność porównywalną z komputerami stacjonarnymi.

Elastyczność i skalowalność

Seria 5000 charakteryzuje się dużą elastycznością pod względem konfiguracji. Możliwość dodania drugiego dysku i nowa dyskretna karta graficzna pozwalają na stworzenie mocnych i wydajnych zestawów.

Funkcjonalności dla pracy hybrydowej

Nowe laptopy Dell Latitude 5000 są wyposażone w zaawansowane kamery z technologią HDR i Noise Rider, która redukuje szumy otoczenia. Dell Optimizer w wersji 4.2.2 oferuje automatyczną regulację poziomu dźwięku oraz inne funkcje wspomagające pracę hybrydową.