Latitude seria 5000

Mobilne stacje robocze Dell z serii Precision 3000 stworzone do wydajnej i twórczej pracy

Dell Rugged: Komputery do zadań specjalnych

Workspace One to platforma VMware, która służy do zarządzania urządzeniami, aplikacjami oraz dostępami użytkowników. Wpływa również na poprawę bezpieczeństwa w firmie oraz dostarcza niezbędne raporty i analizy, tak byśmy mogli swobodnie zarządzać naszym cyfrowym środowiskiem pracy.

Platforma oferuje wsparcie dla takich systemów jak Windows, MacOS, Android czy iOS. Oznacza to, że dostęp do aplikacji zwiększających naszą produktywność możemy uzyskać z dowolnego miejsca i urządzenia, a co ważniejsze mamy pewność, że system jest zabezpieczony i dostosowany do polityki bezpieczeństwafirmy.

Workspace One ma również duży wpływ na onboarding nowych pracowników, ponieważ już w samej konsoli centralnej możemy zdefiniować, z jakich konkretnie aplikacji mają korzystać nowi użytkownicy i do jakich obszarów mają mieć dostęp. Dzięki Bring Your Own Device pracownicy na swoich własnych urządzeniach mogą zainstalować aplikację Intelligent Hub i korzystać z systemów oraz aplikacji wewnątrz organizacji znacznie wcześniej, zanim fizycznie pojawią się w biurze.

VMware Workspace One to również możliwość ciągłego monitorowania kondycji urządzeń. Przy pomocy inteligentnych dashboardów mamy m.in. możliwość podejrzenia, które aplikacje są aktualnie wykorzystywane oraz czy systemy wymagają aktualizacji. Wszystko po to, by mieć pewność, że nasza organizacja jest w pełni zgodna, jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych.