Nowe laptopy Dell Latitude z serii 3000

Dell Latitude 5×40: odświeżona wersja najpopularniejszych komputerów

Nowa generacja komputerów stacjonarnych Dell Optiplex

Aplikacja, która zmieni to, jak używasz myszy, klawiatury i kamery internetowej

Klawiatura, mysz, kamera internetowa, głośniki: wszystkie te urządzenia kryją się w cieniu – żeby nie  powiedzieć, że na peryferiach – komputera i monitora, często traktowane jako niewiele znaczący dodatek. Tymczasem peryferia Dell takie jak klawiatura serii KM7000 czy kamera internetowa UltraSharp 4K WB7022, a także różne modele myszy oraz głośników i zestawów głośnomówiących to doskonale wykonane urządzenia o wysokich możliwościach i świetnej ergonomii.

Jeden dodatkowy element może sprawić, że odkryjesz zupełnie nowe możliwości i sposoby korzystania. Tym dodatkiem jest darmowa aplikacja Dell Peripheral Manager, która pozwala zarządzać połączonymi z komputerem urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak klawiatury, myszy, kamery internetowe i zestawy konferencyjne.

Dzięki aplikacji Peripheral Manager możliwe jest bardzo szerokie konfigurowanie przycisków myszy i klawiszy klawiatury. Pod określone przyciski można przypisać różnorodne dowolne akcje, w tym dowolne skróty klawiszowe, a także na przykład przygotowaną wcześniej kombinację.

Pozwala to przyspieszyć wykonywane najczęściej zadania, zwiększając produktywność i dając więcej czasu na inne rzeczy. Aplikacja umożliwia również zarządzanie podłączoną kamerą internetową i głośnikami z mikrofonem, prowadzenie telekonferencji, zmienianie ich ustawień i parametrów pracy. Wreszcie, ważną funkcją Dell Peripheral Manager jest utrzymanie aktualności sterowników i firmware urządzeń peryferyjnych, co jest kluczowe dla utrzymania bezpieczeństwa.

Aplikacja Dell Peripheral Manager jest do pobrania za darmo ze strony Dell Peripheral Manager |Szczegóły sterownika | Dell Polska