Nowe laptopy Dell Latitude z serii 3000

Dell Power Manager

Level Up: Dell Client Command Suite – darmowe narzędzie do zarządzania urządzeniami końcowymi

Modele Rugged i Rugged Extreme to najmocniejsze maszyny w portfolio Dell, które spełniają wymagania sprzętu militarnego. To, co czyni je wyjątkowymi to obudowy, będące jednymi z najbardziej wytrzymałych na rynku, a także szeroki wachlarz akcesoriów, dzięki któremu możemy dostosować sprzęt do każdych warunków.

Komputery te dostosowane są do pracy w ekstremalnych warunkach, takich jak bardzo wysokie lub bardzo niskie temperatury w zakresie od -29°C do 63°C, a także intensywny deszcz. Model Rugged Extreme jest na tyle wytrzymały, że nawet całkowite zanurzenie w wodzie nie wpłynie na jego pracę. Modele z serii wyposażone są w wysokiej jakości ekrany, co powoduje, że nawet przy wyjątkowo silnym świetle nie mamy problemu z odczytaniem zawartości wyświetlacza.

Seria Rugged przeznaczona jest do użytku wysoko wyspecjalizowanych użytkowników, jak na przykład pracownicy wysokościowi lub służby mundurowe. Do serii dedykowany jest szeroki wachlarz akcesoriów, w tym stacje dokujące pozwalające na dostosowanie i zamontowanie sprzętu w każdych warunkach, w karetkach, ciężarówkach czy pojazdach wojskowych.

Oprogramowanie Dell Rugged Control Center 4.0 to rozwiązanie przeznaczone wyłącznie dla komputerów z serii Rugged, które pozwoli m.in. na konfigurację czytnika kreskowego lub wyłączenie wentylatora i wszelkich diod laptopa w razie znalezienia się w miejscu wymagającym zupełnej ciszy.