Dell Power Manager

Dell Latitude 7×30: wydajność i bezpieczeństwo

Dell Latitude 3000 – seria stworzona na nowo

Dell Precision 5760 i 7670: najmocniejsze komputery przenośne w portfolio Dell przeznaczone dla profesjonalistów, które możesz traktować jako Software House

Seria Dell Precision oferuje rozwiązania najbardziej wszechstronne w portfolio Dell. Modele 5760 i 7670 to najmocniejsze mobilne stacje robocze, które możemy traktować jako Software House – co to znaczy? Te laptopy przeznaczone są nie tylko do pracy biurowej, ale pozwalają również na bardziej zaawansowane prace typu tworzenie contentu, projektów graficznych, czy programowanie i obliczenia dużej ilości danych.
Oba modele mają wbudowane najnowsze, najszybsze pamięci, które są dostosowane do cieńszej obudowy laptopa. Komputery te są w pełni rozbieralne, można w nich wymieniać wszystkie części i z tego też względu zostały wyposażone w czujnik otwarcia obudowy. Dzięki czujnikowi administrator dostaje informację o otwarciu obudowy laptopa przez osoby trzecie i próbie podmiany dysku czy innych komponentów komputera, co maksymalnie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Tym, co najbardziej różnicuje oba modele jest obudowa. Model 5760 to typowa ultrabookowa stacja robocza w rozmiarze 17 cali. Obudowa tego modelu charakteryzuje się bezramkowym ekranem, dającym efekt bardziej precyzyjnego, dokładniejszego obrazu na wyświetlaczu. Model ten posiada także czytnik smart card, pozwalający na odczytywanie kart z aparatu lub kamery wideo.
Model 7670 charakteryzuje się większą obudową, dającą większe możliwości konfiguracji – może ona pomieścić dodatkowe elementy takie, jak karta graficzna, dyski twarde czy pamięci RAM. Obudowa tego modelu daje łatwy dostęp do dysku twardego, który możemy wyjąć i podłączyć do komputera stacjonarnego w szybki i prosty sposób. Ponadto, posiada szereg standardowych portów, jak HDMI czy USB i dzięki temu nie pojawia się konieczność korzystania z dodatkowych przejściówek. Model z serii 7000 posiada również kamerkę z technologią Windows Hello, czyli rozpoznawaniem twarzy podczas logowania do systemu.